ID: 22445
Kinnarps el-skrivbord, auktion 31/8
Inga erbjudanden publicerade.
Beskrivning
1st el-skrivbord från Kinnarps, med två
förlängningsbord och
arbetsstol.
Mått ca; skrivbord 180x120 cm, max höjd ca 120 cm.
Förlängningsbord 100x60 och 80x60 cm
1st arbetsstol från Kinnarps, höjdregleringen verkar inte fungera eller så kärvar den.
2st förvaringsskåp med mått ca; B 80, D 40, H 98 cm.
I behov av översyn, den går att höja och sänka men med en del
problem, den stannar och klickar mycket. Troligen glappkontakt i kablar. Säljes som reparationsobjekt.
Repor och märken längs bordsskivans kanter förekommer/kan förekomma, i övrigt bra bruksskick. Bordsskivan är ej fastsatt i underredet.
Säljs på auktion på Netauktion.se, den 31 augusti.
Besök vår hemsida för fler bilder samt för att lägga bud.
Det säljs just nu ytterligare kontorsmöbler på vår hemsida, bland annat fler el-skrivbord. Besök vår hemsida och titta i listan till vänster under den 31 augusti.
arbetsstol.